Ovocnářství bylo založeno v roce 1993 v Blahoticích u Slaného a v roce 1999 byly vysázeny i první vinice, jejichž plocha nyní činí 16 ha. V roce 2001 bylo postaveno také Zahradnické centrum, ve kterém zároveň probíhá prodej sezónního ovoce vypěstovaného v našich sadech, našich vín a dalšího sortimentu od českých výrobců.

Novinky

 

Vážení zákazníci, Zahradnické centrum Blahotice je jako každý rok uzavřeno přes zimní měsíce a budeme se těšit na Vaši návštěvu opět od března 2021. Děkujeme za pochopení.

Po dalších několik týdnů můžete v zahradnickém centru Slaný-Blahotice zakoupit burčák z našich hroznů, připravovaný pro Váš čerstvý každý den. Kromě burčáku můžete zakoupit také první letošní jablka, švestky, hroznové víno - vše z našich sadů v Blahoticích.

Vážení zákazníci,
prodej ovoce a zahradnických potřeb v Zahr.centru v Blahoticích probíhá i po dobu uzávěrky silnice. Od Slaného je příjezd možný bez omezení - silnice je uzavřena až ve Vítově.
Ve směru od Velvar je nutno jet dále po obchvatu ke Slanému, na1.sjezdu sjet do města a dát se zpět směr Blahotice/Velvary/.
Značky slepá...

Jeden den na stromě a druhý den u Vás na talíři! Začíná sběr meruněk, které můžete od úterý 30.6.2020 zakoupit u nás v zahradnickém centru v Blahoticích

Prodej jablek

11.10.2019

Burčáková sezona již skončila, ale nyní u nás naleznete letošní jablka z našich sadů. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ode dneška po dalších několik týdnů můžete v zahradnickém centru Slaný-Blahotice zakoupit bílý i červený burčák z našich hroznů, připravovaný pro Váš čerstvý každý den.
Kromě burčáku můžete zakoupit také první letošní jablka z našich sadů v Blahoticích.
Těsíme se na Vaši návštěvu :)