Novinky

Prodej meruňek

Prodej letošní sklizně naších meruňek již začal, ceny od 50 do 70 Kč za kg v Zahradnickém centru Slaný-Blahotice.  O aktuální dostupnosti meruňek se můžete informovat na 737 842 427
Celý článek

Jarní prodej zahájen

Přijďte si vybrat potřeby pro váš dům a zahradu z naší čerstvé jarní nabídky: zahradnické potřeby (substráty, hnojiva, postřiky) květináče, truhlíky ovocné a okrasné dřeviny trvalky sadbové brambory sazenice jahod cibule sazečka přírodní mošty vína z vinařské oblasti Čechy (Slaný,...
Celý článek

Meruňky, Broskve, Višně, Letní jablka

V následujících dnech a týdnech u nás můžete zakoupit české meruňky, broskve, višně a letní jablka. O aktuální dostupnosti se informujte raději telefonicky, dostupnost závisí na aktuální zralosti! :)
Celý článek

Burčák

Burčáková sezóna začala! Přijeďte k nám ochutnát náš skvělý burčák, který vyrábíme z vlastních hroznů - jak bílý, tak červený.
Celý článek

Prodej meruněk

Ještě po následující zhruba 3 týdny můžete přijet nakoupit naše meruňky - za 60 Kč/kg. Kromě toho máme také vlastní višně a broskve, přijeďte ochutnat.  
Celý článek

Burčák 2016

Přijeďte ochutnat červený nebo bílý burčák vlastní výroby do zahradnického centra Slaný-Blahotice. Zároveň lze v zahradnickém centru zakoupit ovoce z našich sadů: jablka, švestky či hroznové víno.
Celý článek